Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi olarak Konya'da 2007 yılından bu yana diyaliz hastalarının hizmetindeyiz.

Mehmet Akif Mah. Tebliğ Sk.
No:17/A Selçuklu - KONYA

0332 245 84 84
Fax: 0332 245 84 10

selcukludiyaliz@ttmail.com
0542 647 75 74

Biz Kimiz?

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi olarak Konya'da 2007 yılından bu yana diyaliz hastalarının hizmetindeyiz.

Birinci sınıf cihaz ve malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarımıza hak ettikleri özeni göstermeye çalışıyoruz.

Diyaliz Merkezimizde sektöründe lider olan ve ARGE çalışmaları ile en ileri teknolojileri hastaların kullanımına sunan Fresenius Medical Care , Gambro- Baxter ve Nıppro ürünleri tercih edilmektedir.

Merkezimizde biri dahiliye uzmanı olmak üzere 3 diyaliz sertifikalı hekim görev yapmaktadır. Tecrübeli diyaliz teknikeri ve sertifikalı hemşirelerimizle en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Diyaliz Merkezimiz SGK ile anlaşmalı bir kurumdur. SGK'lı hastalardan hiç bir suretle İLAVE ÜCRET YADA FARK ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

Yurt dışı sigortası yada özel sağlık sigortası olan hastalara da hizmet verilmektedir.

Organizasyon Yapısı için Tıklayınız

Hekimlerimiz için Tıklayınız

image

Ziyaretçi Yorumları

images

Zehra ÜSTÜN

Ev Hanımı

Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme.. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Merkeziniz bünyesinde çalışan bana emeği geçmiş hemşirelerime selamlar gönderiyorum. Merkeziniz yönetimi ve personeline sağlık ,mutluluk ve esnlikler dilerim.

images

Ahmet ERDOĞAN

Emekli Öğretmen

Merhabalar, güler yüzlü personelinizle gerçekten kaliteli bir hizmet sunuyorsunuz. Hastalığım sırasındaki kibarlık, özveri, hoşgörü için çok sağolun, hepinize sonsuz teşekkürler.

Kurumsal Bilgiler

İletişim & Ulaşım için tıklayınız

İLETİŞİM